Helyettesítés
akg, 2019/2020?
dátum
telephely
osztály
tanár

Az órarendihez képest változó óraA helyettesítés
jellege
Az órát tartó
tanár neve
óraosztálytantárgyhiányzóterem
2020-02-28 21:15:33
1.09/5. történelem Umpa   dr. Hantos Istvánelmarad-
1.09/5n. természettudomány Jolly   Cserné Tatai Réka Magdolnafelügyelet Vágási Tamás László
1.07. angol Piros   Tornay Zsuzsannaösszevonás Valasek Zsuzsanna
1.10. természettudomány Wi   Kerékgyártó Editelmarad-
1.12. irodalom A   Juhász Ivánfelügyelet Terék Bernadett
1.09/5. természettudomány Lumpa   Hegymegi Istvánnéelmarad-
1.11. matematika B2   Nógrádi Zoltánelmarad-
2.09/5n. természettudomány Jolly   Cserné Tatai Réka Magdolnafelügyelet Vágási Tamás László
2.09/5. történelem Umpa   dr. Hantos Istvánelmarad-
2.09/5. természettudomány Lumpa   Hegymegi Istvánnéelmarad-
2.11. irodalom B2   Juhász Ivánfelügyelet Terék Bernadett
2.12. matematika B2   Nógrádi Zoltánelmarad-
2.10. természettudomány Wi   Kerékgyártó Editelmarad-
2.07. angol Kék   Tornay Zsuzsannaösszevonás Kuczó Csilla
3.11. jogom van   dr. Hantos Istvánelmarad-
3.09/5n. angol B2+ [2. csop]   Tornay Zsuzsannaösszevonás Helferné Kepecs Judit
3.11/5. történelem B3   Bajkó Bálinthelyettesítés Nagy-Mélykuti Luca Éva
3.10. ének Z1S2   Hajzer Nikolettelmarad-
3.11ny. német B1+ 3.   Laffer Zsuzsannaösszevonás Gács Fruzsina
3.08. irodalom Koszinusz   Juhász Ivánhelyettesítés Gottweisz Tímea
3.12. fizika A   Hegymegi Istvánnéelmarad-
4.10. ének Z2S1   Hajzer Nikolettelmarad-
4.12. kémia   Kerékgyártó Editelmarad-
4.12. történelem B2   dr. Stefány Juditelmarad-
4.08. irodalom Koszinusz   Juhász Ivánhelyettesítés Gottweisz Tímea
4.09/5. angol 1.   Izsóné Hubay Katalin Évahelyettesítés Helferné Kepecs Judit
4.11. fizika A   Hegymegi Istvánnéelmarad-
4.09/5n. német nyelv A1   Laffer Zsuzsannahelyettesítés Gács Fruzsina
5.09. irodalom Vidi   Juhász Ivánfelügyelet Terék Bernadett
5.09/5n. matematika Joker   Nógrádi Zoltánelmarad-
5.07. történelem Hepe   dr. Stefány Judithelyettesítés Lőrinc László Balázs
5.07. természettudomány Hupa   Kerékgyártó Editfelügyelet Hites Borbála
6.09. irodalom Vidi   Juhász Ivánfelügyelet Terék Bernadett
6.09/5n. matematika Joker   Nógrádi Zoltánelmarad-
6.07. történelem Hepe   dr. Stefány Judithelyettesítés Lőrinc László Balázs
6.07. természettudomány Hupa   Kerékgyártó Editfelügyelet Hites Borbála
7.11. fizika B   Hegymegi Istvánnéelmarad-
7.12. kémia   Kerékgyártó Editelmarad-
7.07. tanulásmódszertan Zöld   dr. Stefány Judithelyettesítés Terék Bernadett
7.09/5n. együttéléstan 2.   Nógrádi Zoltánelmarad-
7.08. magyar nyelv K2   Juhász Ivánelmarad-
7.10/5. angol C1+ (2. csop)   Izsóné Hubay Katalin Évaösszevonás Helferné Kepecs Judit
7.v. kerámia 1   Cserné Tatai Réka Magdolnaelmarad-
8.v. kerámia 1   Cserné Tatai Réka Magdolnaelmarad-
8.11. fizika B   Hegymegi Istvánnéelmarad-
8.09. együttéléstan A   Juhász Ivánelmarad-
9.v. kerámia 2   Cserné Tatai Réka Magdolnaelmarad-
9.v. kémiai kísérletek   Kerékgyártó Editelmarad-
10.v. kerámia 2   Cserné Tatai Réka Magdolnaelmarad-
11.v. kreatív történelem   Bajkó Bálintelmarad-
12.v. kreatív történelem   Bajkó Bálintelmarad-
MaYoR - 2002-2019 © GPL